מי אנחנו

הניסיון שלנו משנה את המשוואה

כבר 2 עשורים שאנחנו מלווים מוסדות, עמותות וארגונים להצלחה. בדרך למדנו דבר או 2. וכך לראשונה בישראל הקמנו משרד שעוסק במעטפת שיווקית 360 לעמותות וארגונים. לא עוד משרד פרסום, לא עוד משרד שיווק. אלא משרד שהפוקוס היחיד שלו, הידע והניסיון הנצבר הוא אך ורק לתחום הארגונים והעמותות.

ההבדל המהותי בין שיווק רגיל של מוצרי צריכה לבין שיווק עמותה הוא תהומי. לשכנע אדם לרכוש משהו עבור עצמו לבין לשכנע אדם להזדהות עם עשיית טוב למען האחר הם בדיוק 2 הפכים. ולכן החלטנו להרים את הכפפה ולהיות הגוף הראשון בישראל שייתמקד אך ורק בארגונים ועמותות.

מה אנחנו עושים

אנו מציעים מגוון רחב של שירותי שיווק לארגונים ועמותות, לרבות:

אם לא סיפרת

כאילו לא עשית

מדוע זה חשוב?

אותם ארגונים שבאמת מבצעים עשייה יומיומית, מתקשים במימון הפעילות ומחפשים את הדרכים להרחיב אותה, אולם אף אחד לא מכיר אותם. אף אחד לא ממש יודע מי הם ומה הם עושים.

לכן חשוב הקשר בין העמותה לציבור הרחב – כל עמותה יודעת שבכדי לגייס משאבים מתקציבי ממשלה, קרנות ותורמים היא צריכה שיכירו אותה. שיעריכו את מה שהיא עושה ויבינו שהארגון הזה עושה את מה שאנחנו לא יכולנו לעשות. הוא שם ומגוייס למען המטרה יומם ולילה.

נקודת הפתיחה שלנו

מנהלי טיק טק מנהלים במקביל חברה בשם ״מיליונים״ שכל עיסוקה הוא גיוס כספים לארגונים ועמותות באמצעות קמפיינים דיגיטליים בשילוב מוקד התרמות פיזי.

הניסיון הרב שצברנו בעבודה מול הארגונים מאפשר לנו לתת לכם את הכלים המתקדמים ביותר למעטפת השיווקית של הארגון.

ישעיה הלחמי

בעלים ומנכ"ל

איש הכספים

יזם בלב ובנשמה, אחד שנוגע בפרוייקט ומזניק אותו לשמים, בעל תואר שני במנהל עסקים,
כיום בעלים של מספר חברות בתחומים: דיגיטל, גיוס משאבים, השקעות, נדל״ן ועוד.

מלווה ומייעץ לארגונים הגדולים והמובילים בישראל עם מחזורים של עשרות מיליארדי ש״ח בייעוץ ארגוני, בהגדרת מטרות ויעדים ובניית אסטרטגיה שיווקית.
מוביל בהקמה וניהול של מערכי התרמה גדולים ומורכבים, בעל ניסיון רב בגיוס המונים, בגיוס לידים למגוון תחומים.

שלמה היימן

מנכ"ל משותף

איש השטח

אחד שיודע לנתח פעילות של עמותה בפגישה של חצי שעה. כבר 17 שנה שהוא מלווה עמותות וארגונים להצלחה. בוגר תחום מנהל בכיר בעמותות, עם ניסיון עשיר שנרכש בתפקידיו במשרדי פרסום, במשרות ניהול בארגונים השונים, בניהול מערכי גיוס כספים במוקדי גיוס ובליווי אישי של מאות עמותות לאורך השנים.

אחראי על גיוסים של מאות מיליוני שקלים לעמותות בארץ ובחו״ל, הלקוחות שלו מעידים עליו כפורץ גבולות, חושב מחוץ לקופסא, מציב יעדים לא ריאליים ומגיע אליהם.