בית מתן מלכה
בית חם ואוהב לחיילים בודדים מהארץ ומחו״ל

במהלך מלחמת חרבות ברזל הבנו כמה חסר לחיילים הבודדים מקום חם לחזור אליו, אין להם משפחה תומכת או שאין להם משפחה בארץ. וכאשר כולם מעלים סרטוני טיק טוק מרגשים איך הם חוזרים למשפחה האוהבת, להם אין בעצם לאן ללכת.
לכן בנינו להם מלונית מאובזרת בכל טוב שיהיה להם לסופשי״ם ולאפטרים עם כל מה שהם צריכים, החל מכביסה, מקום לשים את הראש וכלה באוכל חם ומחבק. וכל זאת לזכרו של החלל מתן מלכה הי״ד.


האתגר

חיפשנו דרך לשלב במיתוג את מתן והאופי המיוחד שלו, כזה שדואג ואכפתי לחיילים שלו, כזה שמזמין אותם אליו הביתה לשבת וחופר לכולם עד שהוא מוודא שכולם מסודרים ומהצד השני חיפשנו את הדרך להראות מקום יציב, בית חם, שהוא רק שלהם שיהווה כמו משפחה.


מה עשינו

מתן היה צנחן, אז כאשר התחלנו לבנות את הלוגו התחלנו מהלוגו של הצנחנים. נצמדנו לצבע האדום ולצורה של סמל החטיבה. שילבנו דיוקן מתאר של מתן עם החיוך הדואג הנצחי שלו. תג היחידה במהופך הפך לדלת של בית משפחתי ו-4 החלונות הקטנים שמעניקים את האווירה של המלונית לחיילים.
מכאן התפתחה לה שפה שלמה המשלבת את אמרותיו של מתן, השימוש בפונט יציב ומקורקע מחד ופונט כתב היד של מתן מאידך מעניק לכל הפרוייקט את האופי הייחודי של מתן ואת הקביעות שהמלונית נותנת לחיילים אל מול החופש להיות מי שהם.
מוזמנים לדפדף…

אתר

וידאו

נגן וידאו

הפקות

עוד עמותות שעובדות איתנו

ראשי

חיוך עם שחר

טיק טק ראשי

מיתוג טיק טק

פן טראק

פאנטראק

Group 98

אור ודרך

חיים בשביל החי

חיים בשביל החי

הגמח המרכזי המקום הבטוח

הגמ"ח המרכזי